Tarot Falı Deneyimim Üzerine

Hey,

Buraya ne zamandır yazmıyorum hiçbir fikrim yok.

Kızarık gözlerle ve ıslak yanaklarımla blog özlemi çekerken buralara giriş yaptım.  Gece 23:25 ve Aynı yıldızın altında filmini izledim. Evet,bunun için geç kalmış olabilirim. Hazel Grace Lanchaster, sen mükemmel bir insansın. Bu flmin yorumunu belki daha sonra yaparım. Şuanda bugün yaşadığım olaylardan bahsetmek istiyorum.

Bugün ilk falcı deneyimimi gerçekleştirdim. Tabii ki arkadaş arasında bakılan falları,fal uygulamalarını saymıyorum. 2 arkadaşımla cafeye gittik ve  Tarot falı baktırdım açtığım kartta adamın bana ilk söylediği şey "Çok kazık yemişsin" oldu.⚠️ Teşekkürler arkadaşlar,biraz öyle oldu sanırım.
Her şeyi bildi,ama ben inanmak istemedim çünkü aşk hayatım ile ilgili olumlu şeyler söylemedi Dlzşsös. Neden hıphızlı bir şekilde söylediğini merak etmiştim ve hissetmeden mi bakıyor diye düşünmüştüm. İyi falcılar böyleymiş,enerji dağılmasın diye hızlı söylerlermiş. Kariyer hayatım hakkında hep çok güzel şeyler söyledi aşk hayatımı gömdü de gömdü. Birkaç küçük tüyo verdi ve bitti. Çıktıktan sonra hiç tatmin olamadım ama şuan param boşa gitmiş gibi hissetmiyorum. (40 lira) Olsun, tarot falını deneyimlemek istemiştim.

Ah,arkadaşlarımı çok seviyorum.

İyi geceler. Bana fal deneyimlerinizi yazarsanız zevkle okurum!💛


0 yorum:

Yorum Gönder